Náhodný výber
Zobraziť galériu >>

Kalendár akcií
Dnes je:22. 4. 2018
Slabota, nič sa nedeje.
>> Pridaj akciu >>


Novinka
FlatDance, Fairy Tale weekend, Novinky na stránke
Pridal: Jozef Scherer  |  11. 7. 2011 18:14:52
Prázdniny sú už v plnom prúde a dúfam, že všetci, ktorí si ešte užívajú túto radosť mládí jazdia o život, aby sa ukázali v tej najlepšej forme. Že kde? No predsa na akciách, ktoré sú toto leto v pláne.

Prvou akciou v kalendári, na ktorej by ste určite nemali chýbať, je Flat Dance, ktorý sa koná 20. 8. 2011 v Starej Ľubovni. Určite príďte všetci, čaká tu na vás veľká zábava, bohatý program, kopec cien a super ľudia. Tentokrát bude aj kategória EXPERT. Kto nepríde, nezažije

Ďalším lákadlom je nesúťažný jam, ktorý bude prebiehať posledné prázdninové dni 28. a 29. 8. 2011 v rámci streetovej akcie Fairy Tale weekend v Leviciach. Akcia sa koná za každého počasia. Určite treba prísť a zakončiť prázdniny a pomaly sa končiace leto poriadnym pojazdom v pohodovej atmosfére.

Viac informácií o oboch akciách nájdete v kalendári akcií na ľavej strane.

Na záver tu mám už iba pár informácií pre tých, ktorí si to možno ešte nevšimli. Na úvodnej stránke pribudla informácia o posledne pridaných komentároch v sekciách Fotky, Videá, Reporty, Miš-Maš a Kalendár. A druhou novinkou je, že pri pridávaní novej akcie je možné spolu s plagátom nahrať aj ďalšie tri obrázky k tejto akcii (napr. fotky miesta konania, mapu,...)
Komentáre
Bez komentárov.
Pridať komentár
- povinné údaje
Meno:  max. 30 znakov
Odkaz:
Opíš kód z obrázku: