Náhodný výber
Zobraziť galériu >>

Kalendár akcií
Dnes je:22. 4. 2018
Slabota, nič sa nedeje.
>> Pridaj akciu >>


Novinka
Výsledky video súťaže + BIG SHOCK! FLATLAND TOUR 2013
Pridal: Jozef Scherer  |  11. 4. 2013 10:37:33
Video súťaž nám skončila a keďže videí nebolo veľa rozhodovanie bolo viac-menej jednoduché.
Na prvom mieste sa jednoznačne umiestnil rýchlo napredujúci slovenský talent Alex Hrubý, na druhom mieste máme minuloročného víťaza Michala Jurča a za ním na treťom mieste tak tiež ako aj minule sa umiestnil Michal Várady. Na štvrtom mieste máme Mateja Petrenku a na piatom mieste Maroša Sobolu. Všetkým súťažiacim gratulujem a prvých troch budem kontaktovať v blízkej dobe ohľadom odovzdania výhier.

Ďalšou správou je BIG SHOCK! FLATLAND TOUR 2013. O čo ide? Spoločnosť Big Shock! Energy drink a Team BMXShow.eu spojili svoje sily a pre českú a slovenskú flatlandovú scénu pripravili akciu veľkého formátu, ktorá sa bude skladať zo štyroch samostatných súťaží v ČR. Prvé dve súťaže nájdete v kalendáry akcií na ľavej strane.
Hlavným cieľom je dať priestor začínajúcim a menej známym ČR a SK flaterom presadiť sa, vyhrávať, dostávať mediálny priestor a ďalší rok postúpiť do elitnej skupiny. Keďže 8 najlepších českých flaterov bude jazdiť samostatnú súťaž a tým pádom sa vytvorí priestor pre nové talenty. Odporúčam si prečítať informácie o celo súťažnom systéme linka >> , ktoré sú fakt, podla mňa, dobre vymyslené. Tak dúfam, že sa aj Slováci hecnú a skúsia zabodovať.

Komentáre
Pridal: Alex   |   11. 4. 2013 - 14:09:15  |   Reagovať
woooow dakujeeeem moc porote!!!! a aj Suťažiacim :) este raz dakujem moc
Pridať komentár
- povinné údaje
Meno:  max. 30 znakov
Odkaz:
Opíš kód z obrázku: