Flatland.sk

Kalendár akcií
Dnes je:22. 3. 2023
Slabota, nič sa nedeje.
>> Pridaj akciu >>
Úvod
 << 1 2 3 4 5 6  >>
Dve nové videá
Pridal: Jozef Scherer  |  29. 3. 2013 18:04:04  |   ( Array )  - 
Tesne pred ukončením súťaže nám pribudli ďalšie dve videá od Michala Váradyho zo Žiliny a Maťa Petrenku z Východnej, ktoré zamiešajú celkovým poradím. Uvíme či nám ešte niečo pribudne v týchto posledných dvoch dňoch a potom už len rozhodnúť o výsledkoch.

P.S.: Zrejme ďalšou súťažou bude Hon na Perinbabu za účelom nakopania jej prdele s následnou popravou na verejnom priestranstve za slnečného dňa pri teplote okolia 30 stupňov.
Tretie súťažné video +
Pridal: Jozef Scherer  |  25. 3. 2013 13:42:15  |   ( Array )  - ( 31. 3. 2013 - 23:55:23 / Kaputko a.k.a. Empty Mind )
Do Slovak Flatland Video Contestu nám pribudol ďalší súťažiaci, je to Maroš Sobola zo Žiliny. Počet súťažných videí dosť malý, čo je zrejme spôsobené tohto ročnou nekonečnou zimou a stagnujúcou jarou. Zrejme to, ale aj tak nemá význam posúvať termín ukončenia súťaže, takže ak ešte niekto ma doma v šuplíku dáke video, tak nech ho pošle najneskôr do 31.3.2013.

Tiež som chcel pridať svoje video, ale okolnosti posledných dní mi milo prekazili moje plány. Tou okolnosťou bol malý prírastok do mini teamu flatland.sk, keďže 19.3.2013 o 14:22 sa nám narodila malá flaterka Anna, ktorá posilní mladú flatlandovú generáciu na slovensku


Slovak Flatland Video Contest 2
Pridal: Jozef Scherer  |  16. 2. 2013 23:41:19  |   ( Array )  - 
Máme tu druhé fajnové súťažné video, a to od Miša z Východnej v ktorom hrá aj hudba s jeho vlastnej produkcie. Uvidíme či to bude mať vplyv pri rozhodovaní.

Takže ľudkovia, uzávierku súťaže posúvame až na koniec marca, takže už žiadne výhovorky a natáčajte.
Richard Reichel interview pre Global-flat.com
Pridal: Jozef Scherer  |  6. 2. 2013 15:29:43  |   ( Array )  - 
Rišovi sa podarilo to čo sa ešte nepodarilo žiadnemu slovenskému flaterovi. Celo známa flatlandová stránka Global-flat.com urobila s Rišom interview ako s riderom mesiaca február, ktoré si práve v týchto dňoch môžete prečítať na stránke linka >> a keď sa podarí, tak tu nájdete aj slovenskú verziu.

Druhé kolo video súťaže je už dáky ten piatok spustené a okrem videa od Alexa zatiaľ nikto nič. Čo ste sa nebodaj zľakli Alexa? Dúfam,že nie. Aj pravda že tohto ročná zima sa zatiaľ riadne vybúrila snehovou nádielkou a väčšina z nás nemá kde jazdiť v tomto nečase. Dúfam, že aj napriek tomu nesedíte iba doma, ale vybehnete si ako aj my v BA sem tam pojazdiť aj keď iba v neskorých nočných hodinách ako netopiere. Tak sa neondejte a zbúchajte dáke video lebo koniec februára je tu zachviľu.
Pegless Jam 2013
Pridal: Jozef Scherer  |  3. 1. 2013 11:41:50  |   ( Array )  - ( 3. 1. 2013 - 19:24:24 / Alex )
Aktualizacia:
Kedže miesto konania je dáko mimo mapu, najlepšie bude keď prídete na parkovisko pri Kauflande MAPA ,co je asi 3 minúty odtiaľ a následne zavoláte Alexovi, ktorý vám povie kade ďalej.

Podla posledných informácií sa očakava docela slušná účasť, takže neseďte doma pri pozostatkoch vianočných koláčov a račej ich doneste na Pegless Jam.Zdarec borci, od Alexa prišla ponuka na prvý novo ročný jam pod názov Pegless Jam, ktorý by sa mal konať 5.1.2013 v jeho rodnom meste, Seredi. Jazdilo by sa vo veľkej garáži, kde je dostatok miesta na jazdenie a príjemná teplota, takže sa tam dá jazdiť vraj aj v tričku.
Jam by sa konal v čase cca od 12:00 do 20:00, takže bude mtre času na pohodové jazdenie a je to zadarmo. Jediné čo je povinné, je priniesť si svoj bike a dobrú náladu.

Otázka, ale znie či by vám tento dátum vyhovoval a koľko by vás prišlo? Preto zahlasujte v ankete na ľavej strane stránky, aby sme boli v obraze a prípadne napíšte do komentáru vaše otázky a pripomienky ..prípadne iný termín, ktorí by vám viac vyhovoval.
PF 2013
Pridal: Jozef Scherer  |  24. 12. 2012 01:29:29  |   ( Array )  - 
Prajem vám príjemné prežitie vianočných sviatkov, pohodu v kruhu rodiny a zopár darčekov nech to nieje iba o koláčoch. Do nového roku 2013 vám prajem hlavne zdravíčko, pohodu, nech sa vám vo všetkom darí a ešte veľa času stráveného na biku.
Prvé súťažné video + Nový slovenský web shop
Pridal: Jozef Scherer  |  6. 11. 2012 10:32:50  |   ( Array )  - 
Súťaž sa len začala a už tu máme prvé video. Poslal ho Alex zo Serede a od začiatku je nadupané novými trikmi, ako sa už od Alexa dalo čakať. Alex sa tento rok poriadné vyjazdil a je to fakt vidieť, že keď sa tréningu venuje veľa času, tak sa výsledky dostavia rýchlo a stojí to zato. Takže posielajte svoje videa a súťažte a lákavé ceny.

Ďalšiou správou je spustenie nove slovenského web shopu BMXshop.sk linka >> ktorý má pod palcom všetkým dobre známy Richard Štefančík zo Starej Ľubovne, tak dúfam, že nesklame srdce flaterov a konečne sa bude dať zohnať čo to aj na flat za rozumnú cenu . Momentálne prebieha foto súťaž o lákavé ceny a do 11.11.2012 môžete využiť 15% uvádzacie zľavy na všetok tovar.
Slovak Flatland Video Contest 2
Pridal: Jozef Scherer  |  1. 11. 2012 00:19:24  |   ( Array )  - ( 5. 11. 2012 - 09:13:34 / maze )
Tak a je to tu...konečne som sa k tomu dostal a môžeme spustiť druhé kolo Slovak Flatland Video Contest. Podmienky súťaže sú rovnaké ako minulý rok a súťaž sa bude konať zhodou okolnosti presne v rovnakú dobu ako minulý rok, a to od 1.11.2012 do 28.2.2013. Takže máte dosť dlhu dobu na posielanie videí.

Čakajú na vás lákavé ceny, ktoré zverejním v najbližšej dobe, ale už teraz vám môžem prezradiť, že to budú ceny od e-shopu JunkRide linka >> ,Monster energy drink linka >> ,100ka wear linka >> , BlackFlys linka >> a samozrejme do flatland.sk. Cien bude neúrekom a je dosť možné, že výhercov bude viac ako len traja . Preto posielajte svoje videa a ukážte čo nové ste sa za toto leto naučili.

Súťaž je zase určená iba pre slovenskú flatland scénu. Touto cestou sa ospravedlňujem hlavne českým flaterom, ktorí by sa náhodou chceli zapojiť, že to tento rok zase nieje možné, ale o rok, ak sa podarí, tak to spravím ako československú video súťaž.
Report : VÝCHODNÁ – SUMMER Vol.2
Pridal: Jozef Scherer  |  8. 10. 2012 22:16:52  |   ( Array )  - 
Tak ako Janesko sľúbil, tak to nakoniec aj splnil a vy si môžete prečítať report a pozrieť pár fotiek z malého jamu, ktorý si chalani na východe spravili a evidentne si to flatovo užili. Super chalani, tak nech máte takýchto jamov ešte veľa a nezabudnite poslať aspoň krátky report.

report: linka >>
fotky: linka >>
Flat Dance 2012
Pridal: Jozef Scherer  |  5. 10. 2012 21:41:50  |   ( Array )  - ( 1. 10. 2012 - 15:17:54 / maze )
Flat Dance máme úspešne za sebou. Z môjho pohľadu to prebehlo fajn aj napriek pár drobnostiam, ako napríklad docela zábavné vyhlásenie víťazov kategórie expert. Plácek bol perfektný a dobre sa na ňom jazdilo aj keď ja som si moc nepojazdil, keďže som stále fotil. Súťažiacich bolo požehnane, takže sa nakoniec jazdilo v troch kategóriách. Účasť divákov sa mi zdala byť oproti minulému ročníku poslabšia, ale atmosféra bola dobrá a cele to malo dosť rýchly priebeh bez zbytočných prestojov. Uvidím či sa bude niekomu chcieť zosmoliť dáky report, tak zatiaľ tu mame pre vás aspoň fotky z mojej produkcie. linka >>
Dúfam, že sa vám budú páčiť a budúci rok sa zase vidíme v Starej Ľubovni.

Videá: linka >> linka >>

Výsledky:
Pro
1. J.F.
2. Dominik Nekolný
3. Martin Dražil
4. Richard REichel
5. Lászlo Tivadar

Masters
1. Sándor Tátray
2. Alex Hrubý
3. Martin Bielik
4. Vlado Petrik

Expert
1. Leon Vignjevíc
2. Bardás Áros | Áron Macsicza (bukkake king )
3. Jan Nemergut
4. Michal Varady
5. Marek Dienelt
6. Matěj Petrenka
 << 1 2 3 4 5 6  >>