Flatland.sk

Kalendár akcií
Dnes je:22. 3. 2023
Slabota, nič sa nedeje.
>> Pridaj akciu >>
Úvod
 << 1 2 3 4 5 6  >>
Výsledky súťaže + JUNKRIDE INDOOR JAM Hala Šurany Vol.2
Pridal: Jozef Scherer  |  9. 3. 2012 21:46:46  |   ( Array )  - ( 14. 3. 2012 - 21:57:42 / VladoZilina )
Tak, a máme tu výsledky súťaže Slovak Flatland Video Contest. Ďakujeme všetkým, ktorí sa zúčastnili a poslali svoje video. Víťazom gratulujeme a tí, čo ste nevyhrali, nezúfajte. Ďalšie kolo bude prebiehať v letných mesiacoch, takže bude dosť času na poriadny progress. Okrem prvých troch miest sme sa rozhodli oceniť aj štvrté a piate miesto malou cenou, keď už tých cien bolo toľko.

Výsledky súťaže:
1. miesto - Michal Jurčo
2. miesto - Michal Várady
3. miesto - Aron M.

4. miesto - Richard Štefančik
5. miesto - Alex-Hrubý
6. miesto - Ján Nemergut
7. miesto - Matej Petrenka
8. miesto - Miro Vereb
9. miesto - Gabriel Magyar

Ďalej tu mám skvelú novinku. Slovenský web shop Junk Ride ( linka >> ) rozširuje svoju širokú ponuku o niektoré flatland komponenty, ale určite si vyberiete aj z ostatných "univerzálnych" komponentov. Ako prvý bol pridaný plášť Odyssey Frequency G linka >> , ktorý môžem len a len doporučiť, za sympatickú cenu 22,90€. O ďalších nových komponentoch vás budeme priebežne informovať. Junk Ride ponúka aj vernostný program v podobe zbierania bodov pri každom vašom nákupe, čo znižuje cenu vášho ďalšieho nákupu. Checkujte linka >> a nakupujte.

Na záver tu máme pozvánku na JUNKRIDE INDOOR JAM Hala Šurany Vol.2, ktorý sa bude konať 24.3. od 9:00 do večera cca 19:00. Akcia sa bude konať v prvej a jednej z dvoch verejných hál určených pre freestyle bike (BMX, MTB) na Slovensku. Hala funguje už dlhšie ako rok a kvalita prekážok sa stále zlepšuje. Do akcie bude hala pripravená s prekážkami európskej úrovne. Oproti minuloročnej akcii je hala čistejšia, viac osvetlená a s novými prekážkami. Príďte podporiť a povzbudiť kvalitnú slovenskú freestyle scénu.
Tik-Tak-Tik-Tak...
Pridal: Jozef Scherer  |  28. 2. 2012 21:38:54  |   ( Array )  - 
Tik-Tak-Tik-Tak....Posledné hodiny ubiehajú do konca video súťaže a takmer na poslednú chvíľu poslal svoje video Michal Várady, žilinská to legenda. Checkujte jeho video a s napätím očakávajte vyhodnotenie súťaže.
Nové súťažné videá + Foto súťaž Junk Ride
Pridal: Jozef Scherer  |  24. 2. 2012 22:57:44  |   ( Array )  - 
UPDATE:
Tak sme sa s Rišom zase tento mesiac zapojili do súťaže Fotka mesiaca, ktorú organizuje slovenský BMX shop JUNKRIDE. Súťažné fotečky si môžete pozrieť na linka >> a nezabudnite likovať ...teda ak sa vám páčia..nútiť vás nechcem

Pribudli nám nové súťažné videá do Slovak Flatland Video Contestu od Alexa, Gabriela, Riša a Jána. Check it, chalani sa fakt snažia aj v tomto nečase. Takže tí, čo ešte neposlali svoje video, využite toto mierne oteplenie a rýchlo niečo natočte.
Už len dva týždne
Pridal: Jozef Scherer  |  16. 2. 2012 15:33:26  |   ( Array )  - ( 20. 2. 2012 - 12:11:58 / Kaputko )
Páni a dámy, teda ak sa tu dáke ponevierajú po stránke . Február sa nám preklopil do svojej druhej polovice a do konca Slovak Flatland Video Contestu ostávajú necelé dva týždne, takže odhŕňajte sneh pred barákom, natočte pár trikov a pošlite svoje video do súťaže, do konca februára. Víťazi budú minimálne dvaja, čím vás bude viac tým viac výhercov bude. A ceny sú fakt lákavé len kliknite na malí obrázok pri tejto novinke a posúďte sami.
Nové súťažné video
Pridal: Jozef Scherer  |  21. 1. 2012 22:09:30  |   ( Array )  - 
Do pozornosti dávam nové súťažné video od Michala Jurča z Východnej, ktoré si môžete pozrieť po kliknutí na banner v ľavej časti stránky. Chalanisko riadne zapeká, tak vás to bude dúfam inšpirovať aby ste poslali aj vy svoje video do súťaže. V blízkej dobe sa chystám nafotiť ceny od sponzorov (100ka.sk, Bronco a Black Flys) pre výhercov, tak neseďte doma jazdite. Flatu zdar.
PF 2012 + Small Christmas Jam TT
Pridal: Jozef Scherer  |  24. 12. 2011 02:10:36  |   ( Array )  - ( 24. 12. 2011 - 21:11:01 / RisoTO )
Prajem vám všetkým príjemné prežitie vianočných sviatkov v kruhu blízkych. Šťastný a flatový nový rok 2012. Nech vám to jazdí stále lepšie a lepsie, a všetky problémy preskočíte riadnym whipom.

A ešte tu máme pár fotiek z malého jamu v Trnave, ktorý narýchlo zorganizoval Matúš v priestoroch jedného podniku. Bolo to tam malé aj pre jedného, ale bola pohoda a hlavne áfterka v podaní Rage Against The Machine revival, bola obzvlášť vydarená. Takže checkujte sekciu FOTKY a ak sa podarí zohnať telocvičňu, tak sa 7.1.2012 vidíme v Trnave na Jame.
Slovak Flatland Video Contest
Pridal: Jozef Scherer  |  21. 12. 2011 13:45:31  |   ( Array )  - ( 23. 12. 2011 - 14:35:55 / Alexis )
Tak máme tu pár noviniek ohľadom súťaže. Prvou je dátum ukončenia súťaže, ktorý sme posunuli na 28.2.2012. Nie je to síce máj, tak ako niektorí z vás písali na fórume, ale do mája by to bola už fakt dlhá doba. Každopádne sa bude konať aj druhé kolo, takže tí z vás ktorí to nestihnú teraz môžu skúsiť šťastie v druhom kole.

Druhou novinkou sú dve nové videá s ktorích je jedno od Mateja Petrenku a druhé od Benjamína Scherera, ktoré je nesúťažné (zatiaľ) :). Dovolil som si pridať krátke video môjho malého syna Benyho, ktorý ma iba 17 mesiacov, ale za to už pár trikov ovláda a hlavne nech je trochu sranda.

Ďalej tu máme pár informácií o sponzoroch súťaže, ktorých ste už možno zaregistrovali, sú to Bronco, 100ka, Black Flys a Flatland.sk.

Všetci flateri majú 20% zlavu pri kúpe slnečných okuliarou značky Black Flys, ktorá sponzoruje Branyho.

Bronco: linka >>
Poskytovať priestor začínajúcim umelcom...
Postaviť opäť na nohy nočný život v Trnave...
Vytvárať nový životný štýl založený na otvorenosti, prirodzenosti a vzájomnej podpore ľudí v našom okolí...
Vytvárať priestor pre kultúru a šport...
Učiť a byť učený...
Informovať a byť informovaný...
Podporovať nepodporené...
Pestovať holuby...
Tak to je naša práca...

100ka: linka >>
100KA-je značka,ktorá sa zrodila v hlavách pár chalanov,ktorí mali záujem si navrhovať vlastné handry a popritom všetkom aj podporovať bmx jazdcov u nás na SVK k čo najlepším výsledkom.

Black Flys: linka >>
Nesledujeme prieskumy trhov, predpovede ani trendy...my ich vytvárame!

Populárne slnešné okuliare značky Black Flys dorazili do ulíc v roku 1991 v epicentre kultúry pre mladých, Orange County, Kalifornia. Od vtedy sa slnečné okuliare Black Flys rozšírili do celého sveta, inšpirované Južnou Kaliforniou. Slnečné okuliare Black Flys zostávajú inšpirované športovým prostredím. Ukazujúcim dominanciu v surfingu, snowboardingu, skateboardingu,wakeboardingu, BMX a Freestyle motocrosse, sa slnečné okuliare Black Flys stali kľúčovou voľbou jazdcov pri ochrane zraku. Značka Black Flys je mixom sex-appealu a West-Coast kultúry pretransformovaného do ďalšieho levelu, a sú vyrábané v nadčasovom štýle a určujú trendy už viac ako 20 rokov ako pre mužov tak aj pre ženy. Black Flys vyrábajú slnečné okuliare rôznych štýlov a materiálov. V kolekcii nájdete slnečné okuliare kovové, plastové, ručne vyrábané, s polarizačnými či nerozbitnými sklami.
Picknick Jam - report
Pridal: Jozef Scherer  |  8. 11. 2011 23:09:41  |   ( Array )  - 
Rišo zo Starej Ľubovne poslal report z Picknick Jamu, ktorý sa konal vo Viedni 24.septembra a ktorého sa zúčastnil s pokrvným flaterom Janeskom ako jediný Slováci. Tiež som sa tam chcel ísť pozrieť, veď od Bratislavy je to na skok, ale okolnosti to zariadili ináč. Možno na budúce sa to podarí. Tak hor sa do čítania priatelia.
Prvé súťažné video
Pridal: Michaela Schererová  |  8. 11. 2011 13:01:08  |   ( Array )  - 
Ubehol týždeň od spustenia súťaže a máme tu prvé kratučké súťažné video od Árona, ktoré podľa všetkého nie je úplne finálne a môžme sa tešiť na ďalšie točky v jeho podaní.

Plus nám pomaly pribúdajú sponzori, ktorí súťaž podporia vecnými cenami pre výhercu/cov, tak nezaháľajte a natáčajte to svoje súťažné video.

Na záver by som vám ešte rád predstavil porotu, ktorá to celé rozhodne, v zložení:

RišoTO (Richard Reichel)
Brany (Branislav Boldiš)
MartinRT (Martin Bielik)
a moja maličkosť Maze (Jozef Scherer)
Slovak Flatland Video Contest
Pridal: Jozef Scherer  |  31. 10. 2011 10:12:58  |   ( Array )  - ( 24. 2. 2012 - 21:49:11 / Alexis )
Zdarec borci, tak je to konečne tu. Sľubovaná video súťaž je spustená a čaká už len na vaše videá. Tak neváhajte a pošlite svoje video do Slovak Flatland Video Contest, na ktorom ukážete ostatným, aké fajné triky si dávate. Pravidlá súťaže, ako aj videá súťažiacich, nájdete v sekcii WEB SÚŤAŽE alebo po kliknutí na banner na ľavej strane. Súťaž trvá do 31.12.2011, ale nie je to fixný dátum, keďže tu máme zimu a nebude toľko času a príležitostí na jazdenie. Takže v prípade, že by ste chceli dlhší čas, tak mi prosím napíšte na Fórum, nechajte komentár pod touto novinkou alebo napíšte cez Kontaktný formulár.
 << 1 2 3 4 5 6  >>