Flatland.sk

Kalendár akcií
Dnes je:22. 3. 2023
Slabota, nič sa nedeje.
>> Pridaj akciu >>
Úvod
 << 1 2 3 4 5 6  >>
Small TT jam - Fotky a Video
Pridal: Jozef Scherer  |  7. 9. 2011 13:32:07  |   ( Array )  - 
Posledný prázdninový víkend sme si v zložení Matúš, Brany, Martin, Rišo a moja maličkosť narýchlo zbúchali jam v Trnave. Rišo sa dobrovoľne ujal role kameramana a ja som večer trochu pofotil, takže video a fotky nájdete na obvyklých miestach . Ako už býva dobrým zvykom, tak atmoška bola pohodová. Super sme si pojazdili a Rišo skúšal aj dosť haluzný trik. Pracovne by som ho nazval "Can-can Hang", dosť hustá vec, ako aj iné krutosti z jeho repertoáru. Na záver ďakujem Matúšovi za nocľah a chalanom za dobrý pojazd. Už len keby od ráááááána nejebali tie zvony, ale od rááááána.
Mirabel FlatDance 2011 - Slovak Photo Session
Pridal: Jozef Scherer  |  26. 8. 2011 21:55:55  |   ( Array )  - 
Tak, pár dní ubehlo a máme tu sľubované fotečky z malej slovenskej foto session, ktorú sme si spravili po skončení súťaže Mirabel FlatDance. Dúfam, že sa vám budú páčiť. Ešte pripomínam, že v túto nedeľu a pondelok sa koná v Leviciach počas streetovej akcie Fairy Tale weekend malý flat jam. Tak si príďte pohodovo pojazdiť na konci prázdnin.
Mirabel FlatDance 2011 - Fotky
Pridal: Jozef Scherer  |  25. 8. 2011 08:54:21  |   ( Array )  - 
Akcia veľkého formátu je úspešne za nami. Organizačne to bolo veľmi dobre zvládnuté, pohodová hudba, kopec sponzorov, divákov a samozrejme veľká účasť súťažiacich. Povrch bol nad očakávanie veľký (12x12m) a kvalitný, takže ani pri rozjazdoch nebola veľká tlačenica. Stretla sa tam veľká časť slovenskej a českej scény, takže sa bolo na čo pozerať (veď posúďte sami). V galérii nájdete fotky z Mirabel FlatDance 2011 a o pár dní pridám aj ďalšie fotky z malej slovenskej Photo Session, ktorú sme si spravili po skončení súťaže.


Výsledky súťaže Mirabel Flatdance 2011:
EXPERT:
1. Michal Jurčo (SK)
2. Matúš Hlinčík (SK)
3. Tomáš Brodský (CZ)

PRO:
1. Dominik Nekolný (CZ)
2. Mates Tuček (CZ)
3. Richard Reichel (SK)

Majstrom Slovenska sa stal Richard Reichel.
Bazár + Nové video
Pridal: Jozef Scherer  |  8. 8. 2011 13:31:10  |   ( Array )  - 
Zdarec borci. Server, na ktorom je umiestnená stránka flatland.sk prešiel dákou mne bližšie nešpecifikovanou úpravou, ktorú vykonal poskytovateľ servera. Len som si cez víkend všimol, že z BAZÁRU zmizli posledne pridané inzeráty. Ak ma pamäť neklame, tak od V. Drdu a M. Kupca. Zálohu databáz som mal uloženú na serveri a tá sa za posledný týždeň tiež nenávratne stratila. Za stratené inzeráty sa ospravedlňujem. Zálohu databáz som si už nechal posielať radšej na mail každý deň.

Na záver som si dovolil nahodiť jedno video z mojej vlastnej produkcie. Nájdete ho v sekcii VIDEÁ.
FlatDance, Fairy Tale weekend, Novinky na stránke
Pridal: Jozef Scherer  |  11. 7. 2011 18:14:52  |   ( Array )  - 
Prázdniny sú už v plnom prúde a dúfam, že všetci, ktorí si ešte užívajú túto radosť mládí jazdia o život, aby sa ukázali v tej najlepšej forme. Že kde? No predsa na akciách, ktoré sú toto leto v pláne.

Prvou akciou v kalendári, na ktorej by ste určite nemali chýbať, je Flat Dance, ktorý sa koná 20. 8. 2011 v Starej Ľubovni. Určite príďte všetci, čaká tu na vás veľká zábava, bohatý program, kopec cien a super ľudia. Tentokrát bude aj kategória EXPERT. Kto nepríde, nezažije

Ďalším lákadlom je nesúťažný jam, ktorý bude prebiehať posledné prázdninové dni 28. a 29. 8. 2011 v rámci streetovej akcie Fairy Tale weekend v Leviciach. Akcia sa koná za každého počasia. Určite treba prísť a zakončiť prázdniny a pomaly sa končiace leto poriadnym pojazdom v pohodovej atmosfére.

Viac informácií o oboch akciách nájdete v kalendári akcií na ľavej strane.

Na záver tu mám už iba pár informácií pre tých, ktorí si to možno ešte nevšimli. Na úvodnej stránke pribudla informácia o posledne pridaných komentároch v sekciách Fotky, Videá, Reporty, Miš-Maš a Kalendár. A druhou novinkou je, že pri pridávaní novej akcie je možné spolu s plagátom nahrať aj ďalšie tri obrázky k tejto akcii (napr. fotky miesta konania, mapu,...)
StreeTT Session, Proma Frajdej
Pridal: Jozef Scherer  |  24. 6. 2011 23:50:16  |   ( Array )  - 
UPDATE: Máme tu už aj video z tejto super akcie StreeTT Session. Nájdete ho ako ináč v sekcii VIDEÁ

Sobotňajšia akcia StreeTT Session, ktorá sa konala v Trnave, je úspešne za nami. Účasť divákov aj jazdcov bola hojná aj napriek nie práve najlepším predpovediam počasia. Okrem flatlandu a streetu sa tu konala výstava fotografií, fotografický workshop, striekali sa graffiti, yoyovalo sa a jazdilo sa na skateboardoch a pre tých najmenších boli pripravené rozprávkové predstavenia. Akcia to bola fakt super, či už organizačne, tak aj obsahovo. Dúfam, že o rok sa tam stretneme znovu . A ešte som si dovolil pár fotiek zo svojej produkcie, ktoré nájdete v sekcii FOTKY .

Výsledky flatland súťaže:
1. Martin Dražil
2. Michal Dufek
3. Richard Reichel

4. Peter Bílek
5. Braňo Boldiš
6. Jan Stavárek
7. Tomáš Vejmola
8. Jozef Scherer

Na záver tu máme ešte jednu pozvánku na piatkové večery v mesiaci júl, zase v Trnave.
Konať sa tam bude pohodová akcia s názvom Proma Frajdej čo je spojenie živej hudby a exhibície rôznych športov. Flatland exhibička je na programe 22. 7. 2011, tak sa na nás môžete prísť pozrieť a užiť si pohodový piatok. Viac informácií nájdete na plagáte linka >>
Game of Skills - fotky
Pridal: Jozef Scherer  |  19. 5. 2011 08:30:33  |   ( Array )  - 
Zdravím vospolok, mládež . 14. 5. 2011 sa vo Viedni konalo druhé pokračovanie Game of Skills, ktorého sme sa tento rok zúčastnili iba ja a Brany.

Akcia to bola obzvlášť podarená, za hojnej účasti maďarských, českých a nemeckých flaterov. Na rozdiel od minulého roku, tentokrát bolo možné súťažiť už aj v AM kategórii, pričom registrácia bola bezplatná a lákavé boli aj ceny, najmä 7000€ prizemoney od Carharttu. S Branym sme sa tiež rozhodli skúsiť trochu zabojovať na staré kolená, ale žiadna sláva z našej strany to nebola. Tak dúfam, že na budúci rok nás mladá generácia nenechá v štichu a bude lepšie prezentovať našu malú flat scénu .

Atmosféra bola perfektná, hoci divákov bolo menej ako minulý rok. O súťažiacich bolo postarané luxusne. Jedla, vody a Red Bullov bolo požehnane a aj účasť PRO flaterov bola hojná, takže sa bolo na čo pozerať. Jedno mínus by som dal za trochu zle (ne)organizované rozjazdy, keďže systém kto tam skôr vlezie, ten jazdí, mi nepríde moc férový. Ale to je problém väčšiny súťaží a možno by nebolo zlé to vymyslieť tak, aby mal každý rovnaké možnosti.

Dosť bolo bezprízorného ťukania do klávesnice, takže už len výsledky a hor sa na fotky.

Pro:
1. Matthias Dandois
2. Adam Kun
3. Dez Maarsen
4. Alex Jumelin

AM:
1. Atila Bereczhk
2. Kevin Nikulski
3. G. Szacek
4. Bene Pfrier


Welcome Spring Jam
Pridal: Jozef Scherer  |  2. 5. 2011 20:24:40  |   ( Array )  - 
Bratislavský flat jam s názvom Welcome Spring Jam máme úspešne za sebou. Počasie bolo priaznivé aj napriek rôznorodým predpovediam, SBS-kári boli na prekvapenie ukecatelní a keďže im vadia hlavne skateboardisti, tak sme sa s nimi dohodli, že my ich budeme vyhadzovať a oni nás nechajú za to na pokoji.. . Dohodu dodržali, až kým nás o 20:00 neprišli pekne poprosiť , aby sme odišli, lebo vraj prišiel ten, čo má kľúče od miešačky a on už nie je taký pohostinný. Každopádne, osem hodín pojazdu bolo akurát a pobrali sme sa teda domov, aby sme sa trochu poľudštili a vyrazili von. Po strastiplnom hľadaní podniku, ktorý by bol otvorený dlhšie ako do 23:00 sme konečne niečo našli a posedeli ešte pri pivečku. Na záver už len poďakovanie všetkým zúčastneným (Brany, Šimi, Rišo, Martin, Matúš, Vlado, Rúža a Pepa) za účasť a super pojazd. Pár fotiek nájdete v sekcii FOTKY.
Nová sekcia : Miš-Maš
Pridal: Jozef Scherer  |  11. 4. 2011 11:57:02  |   ( Array )  - 
Na stránke pribudla nová sekcia s názvom Miš-Maš. Budú sa v nej nachádzať návody na triky, rozhovory, technické záležitosti a ďalšie veci, ktoré nebude kam inam zaradiť. Jednotlivé príspevky v tejto sekcii sú radené do kategórií pre jednoduchšiu orientáciu a hľadanie.
Momentálne sú v Miš-Maš tri príspevky ešte zo starej stránky, konkrétne Interview s Edom Nussbaumom, Taska freecoaster - montáž / demontáž a Montáž integrovaného hlavového zloženia.

Takže, ak má niekto z vás niečo o čo by sa chcel podeliť s ostatnými alebo čo by mohlo ostatným pomôcť, neváhajte ma kontaktovať cez kontaktný formulár linka >> alebo na FÓRUM.

Tak, a už sa tu moc nezdržujte a mazajte jazdiť, keď sa konečne dovalila jar
WELCOME SPRING - Flatland Jam
Pridal: Jozef Scherer  |  22. 3. 2011 21:41:06  |   ( Array )  - 
Brany a Jakub Šimanský organizujú Jam, ktorý zatiaľ nemá presný dátum. Prikladám text od Jakuba,
v ktorom sa dozviete viac.


Ahoj,jelikož se nám venku začíná krásně oteplovat, všechno začíná kvést, ptáčci všude spívají, zajíčci v příkopech šoustají, no prostě jaro zlehounka klepe na dveře, navíc po letošní zimě, která byla opět k nám všem dost nekompromisní, a která nám všem dovolila tak akorát onanovat u RedTubu místo znásilňování našich těžkotonážních strojů, jsme se já a největší BOSS slovenské flatscény Brany Boldiš rozhodli letošní jaro pořádně uvítat! A to jak jinak než krutopřísným "JAMem" na krutopřísným plácku a hlavně s těmi správnými
"FELLAS"!!!!!! A tímto teda vyhlašuji průzkum veřejného flatlandového mínění na téma "WELCOME SPRING" flatland jam 2011, který chceme vykuchtit v Bratislavě na Slovensku na přepychovým plácku před Slovenským Národním Divadlem (foto viz. zde linka >> )! K tomu, aby se nám to povedlo potřebujeme jediný a to VÁÁÁÁS, LIDI, TY SPRÁVNÝ LIDI!!!! A jelikož bych vám chtěl maximálně vyhovět, proto zadávám každýmu z vás jednoduchou otázočku!...

KTERÝ VÍKEND, RESPEKTIVE DATUM V DUBNU/APRÍLU TI NEJVÍCE VYOVUJE, TAK ABY JSI 100% DORAZIL??? Pokuď jsi tedy nebyl Línej a dočetl jsi to až jsem (což se ty vole cenní), pokus se mi ODPOVĚDĚŤ do konce BŘEZNA/MARCA na můj profil FACEBOOKU ( linka >>) a nebo pokuď máš i jinej kontakt, tak tam! Nebo přes KONTAKTNÍ FORMULAŘ na této stránce. Jestliže máš jakýkoliv dotaz, neváhej mi okamžitě napsat, vše pošéfujem v největším stylu!!! Nebudu se taky zlobit, když to pošleš dál, je 100% možný, že na všechny z vás kontakt nemám!!! Tak a máš to za sebou, díky za pozornost a teď se běž honem rychle podívat do svýho sexy kalendáře, kdy máš volno!!!

KONEC,PŘEPÍNÁM
 << 1 2 3 4 5 6  >>