Čo sa stalo v roku 2015

štvrtok, 31. december, 2015 Fotky Komentáre vypnuté na Čo sa stalo v roku 2015

V roku 2015 sme to dosť odflákli s príspevkami, tak to teraz dáme všetko do poriadku. Začiatkom roku sa nám konečne podarilo kúpiť pozemok v obci Vrbovce, kde si chceme postaviť náš domček. A tak nám začalo nekonečné putovanie po úradoch, ale aj príjemné užívanie si krásnej prírody vrbovských kopaníc a pomáhanie našim kamošom susedom pri stavbe ich domčeku. Boli sme aj na dovolenke v Chorvátsku, kde sme si to náramne užili. V Bachledovej doline sme si boli pozrieť Beliansku jaskyňu.  Rok ubehol ako voda a už sa tešíme na ten ďalší…hlavne čo nové nám prinesie. Všetkým vám prajem do nového roka všetko dobré a hlavne veľa zdravia, to ostatné príde samo. Tak a teraz bez ďalšieho zdržovania sa pustite do fotiek.

› Zobraziť celý článok

Dve kratučké videa

štvrtok, 25. jún, 2015 Videá Nekomentované

Po dlllllllllhej dobe sa opäť hlásime v podobe dvoch kratučkých videí z ktorých jedno je ešte z prelomu roku 2014/2015 a druhé je z mája tohto roku, kde sa predstaví naša malá Anička.

Príjemne pozeranie 🙂

Pre spustenie videa, zadajte nasledujúci kód: BenyS

Pre spustenie videa, zadajte nasledujúci kód: BenyS

Posledné fotky v starom roku

utorok, 30. december, 2014 Fotky 2 komentáre

Vianoce máme úspešne za sebou a o pár hodín nás čaká rozlúčka so starým rokom 2014. Tento rok budeme tráviť Silvestra v Rohožníku u kamaráta Otíka a jeho bračeka Oskara. Už sa tešíme, ako sa parádne zabavíme. Pre vás sme si pripravili zase trošku väčšiu nádielku fotiek za posledné 4 mesiace, nech máte čo robiť pri čakaní na ohňostroj. Hor sa na to.

› Zobraziť celý článok

Benyho nová BMX-ka

nedeľa, 12. október, 2014 Videá Jeden komentár

Tatinko si urobil radosť tým, že Benymu kúpil nový bicykel. Ale nie obyčajný bicykel, ale poriadnu BMX-ku ako má aj on sám. A ako to Benymu išlo hneď prvý deň na jeho novej BMX-ke, to si pozrite vo videu.

Pre spustenie videa, zadajte nasledujúci kód: BenyS

Tatry – Bachledova dolina 2014

piatok, 10. október, 2014 Fotky, Videá 21 komentárov

A poďme ďalej ďalším videom a fotkami z dovolenky v Tatrách, konkrétne v Bachledovej doline, kde  nám bolo super fajnovo. Tak sa prelúskajte fotkami a na konci si užite video.

› Zobraziť celý článok

Beny a Anička vol.2

piatok, 10. október, 2014 Videá Nekomentované

Tak a začíname pridávať sľubované videa, ktoré si tatino veselo strihá v telefóne, keď sa nudí. Ako prvé tu mame video z čias kedy sa Anička ešte len učila chodiť.

Pre spustenie videa, zadajte nasledujúci kód: BenyS

Vééééľa, veľa, vééééľa fotiek

štvrtok, 11. september, 2014 Fotky 3 komentáre

Taťuldo s hrôzou zistil, že od apríla nepridal na stránku žiadne nové fotky, tak sa pustil do práca a teraz vás zasypeme fotkami za posledných päť mesiacov. A keďže je tých fotiek veľa, tak si pekne posadajte pred monitor, aby vás nohy neboleli a pozerajte. › Zobraziť celý článok

Aprílový fotomix

sobota, 19. apríl, 2014 Fotky 6 komentárov

16.3. sme boli s kamošom Otíkom a kamoškou Zojkou  na výstave lodí a motoriek. Lode boli veľké a parádne, ale nedalo sa v nich hrať, tak sme sa rýchlo pobrali na motorky a štvorkolky. Vyskúšali sme hádam každú, ktorá sa len vyskúšať dala a že ich tam teda bolo riadne veľa. Táta spravil pár fotiek,  keď nebolo treba ratovať nás alebo motorku a pobrali sme sa domov. › Zobraziť celý článok