Čo sa stalo v roku 2015

štvrtok, 31. december, 2015 Fotky Komentáre vypnuté na Čo sa stalo v roku 2015

V roku 2015 sme to dosť odflákli s príspevkami, tak to teraz dáme všetko do poriadku. Začiatkom roku sa nám konečne podarilo kúpiť pozemok v obci Vrbovce, kde si chceme postaviť náš domček. A tak nám začalo nekonečné putovanie po úradoch, ale aj príjemné užívanie si krásnej prírody vrbovských kopaníc a pomáhanie našim kamošom susedom pri stavbe ich domčeku. Boli sme aj na dovolenke v Chorvátsku, kde sme si to náramne užili. V Bachledovej doline sme si boli pozrieť Beliansku jaskyňu.  Rok ubehol ako voda a už sa tešíme na ten ďalší…hlavne čo nové nám prinesie. Všetkým vám prajem do nového roka všetko dobré a hlavne veľa zdravia, to ostatné príde samo. Tak a teraz bez ďalšieho zdržovania sa pustite do fotiek.

› Zobraziť celý článok

Posledné fotky v starom roku

utorok, 30. december, 2014 Fotky Jeden komentár

vianoce-2014 Vianoce máme úspešne za sebou a o pár hodín nás čaká rozlúčka so starým rokom 2014. Tento rok budeme tráviť Silvestra v Rohožníku u kamaráta Otíka a jeho bračeka Oskara. Už sa tešíme, ako sa parádne zabavíme. Pre vás sme si pripravili zase trošku väčšiu nádielku fotiek za posledné 4 mesiace, nech máte čo robiť pri čakaní na ohňostroj. Hor sa na to.

› Zobraziť celý článok

Tatry – Bachledova dolina 2014

piatok, 10. október, 2014 Fotky, Videá Nekomentované

dsc7726 A poďme ďalej ďalším videom a fotkami z dovolenky v Tatrách, konkrétne v Bachledovej doline, kde  nám bolo super fajnovo. Tak sa prelúskajte fotkami a na konci si užite video.

› Zobraziť celý článok

Vééééľa, veľa, vééééľa fotiek

štvrtok, 11. september, 2014 Fotky Nekomentované

dsc7395 Taťuldo s hrôzou zistil, že od apríla nepridal na stránku žiadne nové fotky, tak sa pustil do práca a teraz vás zasypeme fotkami za posledných päť mesiacov. A keďže je tých fotiek veľa, tak si pekne posadajte pred monitor, aby vás nohy neboleli a pozerajte. › Zobraziť celý článok

Aprílový fotomix

sobota, 19. apríl, 2014 Fotky Nekomentované
dsc1748

16.3. sme boli s kamošom Otíkom a kamoškou Zojkou  na výstave lodí a motoriek. Lode boli veľké a parádne, ale nedalo sa v nich hrať, tak sme sa rýchlo pobrali na motorky a štvorkolky. Vyskúšali sme hádam každú, ktorá sa len vyskúšať dala a že ich tam teda bolo riadne veľa. Táta spravil pár fotiek,  keď nebolo treba ratovať nás alebo motorku a pobrali sme sa domov. › Zobraziť celý článok

Fotonádielka

pondelok, 3. marec, 2014 Fotky Nekomentované

dsc1331 Po riadne dlhej dobe si taťka prezeral fotoarchív a zistil, že už dlho nič nepridal na stránku. Dnes sa teda hecol a je tu mix všeličoho, čo sa pofotilo od septembra 2013 do februára 2014.

› Zobraziť celý článok

Prekvapenie, Bachledova dolina a Vrbovce+Rohožník

utorok, 24. september, 2013 Fotky Nekomentované

dsc9539 Po mesiaci sme späť s ďalšou nádielkou fotiek a začneme hneď zhurta, fotkami, na ktoré sme vás lákali naposledy. Ale dáme si k tomu najprv pár úvodných slov, aby ste vedeli ako to celé bolo :).

› Zobraziť celý článok

Láb, Rohožník a Vrbovce + malá ochutnávka toho, čo príde potom

piatok, 23. august, 2013 Fotky Nekomentované

dsc3172 Leto sa pomaly končí a letné prázdniny už budú za pár dní minulosťou, a tak tu máme pre vás fotečky za posledné mesiace. Pár fotiek z Lábu, kde sme boli koncom júna, na narodeninovej oslave našich kamarátov Jančiho, Lydky a malého Samka. A tak sme sa aj my vrámci oslavy trochu pofotili, ale naozaj iba trochu, aby nám ostatní nepojedli tie dobroty, ktoré oslávenci nachystali :).

› Zobraziť celý článok