Fotonádielka

pondelok, 3. marec, 2014 Fotky

Po riadne dlhej dobe si taťka prezeral fotoarchív a zistil, že už dlho nič nepridal na stránku. Dnes sa teda hecol a je tu mix všeličoho, čo sa pofotilo od septembra 2013 do februára 2014.

Ako prvé tu máme fotky z obdobia september až november 2013 – zapaľovanie sviečok, narodeninová oslava kamošky Elišky, Medická záhrada a Stupava.

 

Nasleduje mokrá mini kolekcia kúpeľňových fotiek zo začiatku decembra 2013. Tu môžete vidieť moju veľmi vkusne ostrihanú ofinu (mám profi kaderníčku Maminku).

 

Na Mikuláša sa toho udialo strašne veľa. Začalo to hneď ráno, keď mi dáky nespratník nasypal do topánok všakovaké obaly od čokoládok a cukríkov, ale našťastie v nich nechal aj obsah…a to jediné ho zachránilo. Potom sme hneď po raňajkách utekali s tatinkom na Mikulášsky vlak, kde bol aj kamoš Otík, Alex a ešte aj čert s Mikulášom stihli nastúpiť. Super sme sa povozili hore-dole, tam a späť. S čertom som si fajne pokecal. Po vláčiku sme sa ešte pobrali do Bibiany poriadne sa vyjašiť na zvukovej výstave. Bola to čisto chalanská jazda a bolo nám perfišne. Posledné tri fotečky sú z predvianočného pečenia, kde ako vidieť … pomáham ako sa dá.

 

Posledná séria fotiek je z tohtoročnej sánkovačky na Pezinskej Babe, kde sa len tak omylom aký-taký sneh túto krutú zimu vyskytol a my sme si s Aničkou, Otíkom a Oskarom to málo snehu celkom užili.

Pridaj komentár