Posledné fotky v starom roku

utorok, 30. december, 2014 Fotky

Vianoce máme úspešne za sebou a o pár hodín nás čaká rozlúčka so starým rokom 2014. Tento rok budeme tráviť Silvestra v Rohožníku u kamaráta Otíka a jeho bračeka Oskara. Už sa tešíme, ako sa parádne zabavíme. Pre vás sme si pripravili zase trošku väčšiu nádielku fotiek za posledné 4 mesiace, nech máte čo robiť pri čakaní na ohňostroj. Hor sa na to.

Prvé fotky sú z plavby loďou Propeler, ktorou sme sa plavili z jednej strany Dunaja na druhú. Bol to super zážitok.

 

Ďalej tu máme fotky z Prezidentskej záhrady. Mňa (akože mňa Benyho :-)) na fotkách nenájdete, lebo som sa práve bláznil v lesnom klube Gaštanko, kam teraz chodievam namiesto škôlky.

 

Boli sme aj na svadbe tatovej sesternici Anikó, kde sme si potancovali a zabavili sa. Kým sa z kostola ozývali spevy, my sme sledovali krásneho motýľa, ktorý nás obletoval a sadal si mi na šiltovku, mamine na sukňu a ujovi Ričimu na hlavu.

 

Jeden večer si tatinko zase raz niečo fotil a Aničke sa dáko nechcelo spinkať. A tak tatinko pofotil aj Aničku, keď už sa mu tam motkala.

 

Ako som už spomínal, chodím do lesného klubu Gaštanko. Jedného dňa k nám zavítali sokoliari a priniesli so sebou, ako ináč, aj rôzne vtáčiky – orla skalného, výra skalného, plamienku driemavú a krkavca. Tatinko ich pofotil a ja som si zase niektoré pohladkal.

 

A na záver fotečky z takého rýýýýchleho spoločného fotenia v našom mini kuchynskom ateliéry. Ďakujeme za pozornosť a v novom roku sme tu zase. papapapaaaa

Pridaj komentár